fbpx
Previous slide
Next slide

MODEL

Loca 2+1

ODA

3

BOYUT

36 m2

KİLOGRAM

3500 kg

Model

Loca 2+1

Oda

3

Boyut

35.46m2

Kilogram

3500 kg

Özellikler

Model Loca 2+1

Kovan House ailesinin en büyük üyesi Loca 2+1, doğayla iç içe yaşam arayanları bekliyor. Yatak odası, oturma odası , mutfak ve banyosu ile 10.50m*2.55m ölçülerindeki bu ev, fonksiyonellik düşünülerek tasarlandı.  Loca modelimiz, yaşam alanınızı tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz bir özellikle karşınızda. Oturma bölümünden ve yatak odasından öne doğru açılan kanatlar, içeriye daha fazla ferahlık ve kullanılabilir alan getiriyor. Bu sadece yaşam alanınızı düzenlemekle kalmıyor aynı zamanda geniş bir atmosfer yaratıyor. Hareket özgürlüğü ve esneklik isteyenler için ideal!

 Loca 2+1 in öne doğru açılan 2 adet kapsülü bulunmaktadır. Loca 2+1, 10.50 m boyu ve iki adet açılan kapsülü ile oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor. Plan incelemesi yapıldığı zaman, giriş yaptığımız anda bizi bir mutfak karşılıyor. Mutfağın giriş kapısına yakın olması ile kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlıyor. Devam ettiğimizde dışa doğru açılan kapsülü ve mutfak ile esnek bir bağlantısı olan oturma alanı karşılıyor. Oturma alanının geniş olması kullanıcıya farklı kullanım seçenekleri sunuyor. Kullanıcı isterse iki koltuk kullanır isterse bir koltuk, bir tek kişilik yatak kullanabilir bu alanda. Böylelikle Loca 2+1 kullanıcıya isteğine bağlı esnek bir plan çözümlemesi sunuyor. Plan devamında oturma odasından sonra bir banyo ve depolama alanlarının olduğu hol karşılıyor. Loca 2+1 diğer modellere göre fazla olan depolama alanları ile kullanıcıya avantaj sağlıyor. Modelin en sonunda yatak odası ve yatak odasına bağlı bir kapsül bulunmaktadır. Bu kapsül ister makyaj odası ister çalışma odası olarak kullanılarak farklı kullanım seçenekleri sunuyor. Loca 2+1 , açılan kapsülleri sayesinde genişleyerek size 2+1 ev kullanım  konforu sağlıyor. 

Loca 2+1, geniş pencereleri ve açık konsept tasarımıyla doğal ışıkla dolu, ferah bir yaşam alanı sunuyor. İçinde ve dışında, huzurlu doğa manzarası eşliğinde yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Loca 2+1 ile, doğaya yakın, sade ve şık bir yaşamın kapılarını aralayın. Duvarların ötesinde, özgürlük ve huzurla dolu bir atmosferde sade yaşamın keyfini çıkarın!

Genel Plan

Kovan İle Doğal..! Sonsuz Gökyüzü..! Sürdürülebilir..! Deneyimle..! Sonsuz Gökyüzü..!

Dış Görseller

İç Görseller

Galeri

Kovan'la Sadece Evinizi Değil Yaşam Tarzınızı Değiştirin..!

” Olmak İSTEDİĞİN Yerdesin ”

Adres: Paşaköy Mah. Sezen Sok. No: 36-2, Sancaktepe/İstanbul

FİYAT ALIN

Creative Ajans

ARA
×