fbpx
Previous slide
Next slide

MODEL

Loca 1+1

ODA

2

BOYUT

31 m2

KİLOGRAM

3500 kg

Model

Loca1+1

Oda

1+1

Boyut

31 m2

Kilogram

3500 kg

Özellikler

Model Loca 1+1

Kovan House ailesinin üyesi Loca 1+1, doğayla iç içe yaşam arayanları bekliyor. Yatak odası, oturma odası , mutfak ve banyosu ile 8.50m*2.55m ölçülerindeki bu ev, fonksiyonellik düşünülerek tasarlandı.  Loca modelimiz, yaşam alanınızı tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz bir özellikle karşınızda. Oturma bölümünden ve yatak odasından öne doğru açılan kanatlar, içeriye daha fazla ferahlık ve kullanılabilir alan getiriyor. Bu sadece yaşam alanınızı düzenlemekle kalmıyor aynı zamanda geniş bir atmosfer yaratıyor. Hareket özgürlüğü ve esneklik isteyenler için ideal!

 Loca 1+1 in öne doğru açılan 2 adet kapsülü bulunmaktadır. Bu kapsüllerden biri oturma odası olarak düşünüldü ve mutfak ile beraber kullanılarak esnek bir kullanım alanı sağlıyor. Diğer kapsül ise yatak odasından öne doğru açılarak alanın genişlemesine olanak sağlıyor ve bu kapsül kullanıcı ihtiyacına göre şekillendirilebiliyor. Kullanıcı isteğine göre ister makyaj odası olarak ister çalışma odası olarak kullanım seçenekleri sunuyor. Yatak odasına ait fazla depolama alanları ile kullanıcıya avantaj sağlıyor. Loca 1+1 , açılan kapsülleri sayesinde genişleyerek size 1+1 ev kullanım  konforu sağlıyor.

Loca 1+1, geniş pencereleri ve açık konsept tasarımıyla doğal ışıkla dolu, ferah bir yaşam alanı sunuyor. İçinde ve dışında, huzurlu doğa manzarası eşliğinde yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Loca 1+1 ile, doğaya yakın, sade ve şık bir yaşamın kapılarını aralayın. Duvarların ötesinde, özgürlük ve huzurla dolu bir atmosferde sade yaşamın keyfini çıkarın!

 

Genel Plan

Kovan İle Doğal..! Sonsuz Gökyüzü..! Sürdürülebilir..! Deneyimle..! Sonsuz Gökyüzü..!

Dış Görseller

İç Görseller

Galeri

Kovan House’un Size özel tasarım ve konforu bir araya getiren evlerimizle tanışın!

” Olmak İSTEDİĞİN Yerdesin ”

Adres: Paşaköy Mah. Sezen Sok. No: 36-2, Sancaktepe/İstanbul

Fiyat Al

Creative Ajans

ARA
×