fbpx
Previous slide
Next slide

MODEL

Loca 1+0

ODA

1

BOYUT

22.89 m2

KİLOGRAM

3500 kg

Model

Loca1+0

Oda

1+0

Boyut

22.89 m2

Kilogram

3500 kg

Özellikler

Model Loca 1+0

Kovan House ailesinin minimalist üyesi Loca 1+0, doğayla iç içe yaşam arayanları bekliyor. Yatak odası, banyo ve oturma alanı ile 6.50m*2.55m ölçülerindeki bu ev, fonksiyonellik düşünülerek tasarlandı. Loca modelimiz, yaşam alanınızı tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz bir özellikle karşınızda. Oturma bölümünden ve yatak odasından öne doğru açılan kanatlar, içeriye daha fazla ferahlık ve kullanılabilir alan getiriyor. Bu sadece yaşam alanınızı düzenlemekle kalmıyor aynı zamanda geniş bir atmosfer yaratıyor. Hareket özgürlüğü ve esneklik isteyenler için ideal! 

Yatak odasına ait depolama alanlarının fazlalığı kullanıcıya avantaj sağlıyor. Oldukça geniş yatak odası, oturma alanı ve banyosu ile size 1+0 bir ev konforunda hissettiriyor.

Loca 1+0, geniş pencereleri ve açık konsept tasarımıyla doğal ışıkla dolu, ferah bir yaşam alanı sunuyor. İçinde ve dışında, huzurlu doğa manzarası eşliğinde yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Loca 1+0 ile, doğaya yakın, sade ve şık bir yaşamın kapılarını aralayın. Duvarların ötesinde, özgürlük ve huzurla dolu bir atmosferde sade yaşamın keyfini çıkarın!

 

Genel Plan

Kovan İle Doğal..! Sonsuz Gökyüzü..! Sürdürülebilir..! Deneyimle..! Sonsuz Gökyüzü..!

Dış Görseller

İç Görseller

Galeri

Kovan House’un Size özel tasarım ve konforu bir araya getiren evlerimizle tanışın!

” Olmak İSTEDİĞİN Yerdesin ”

Adres: Paşaköy Mah. Sezen Sok. No: 36-2, Sancaktepe/İstanbul

FİYAT AL

Creative Ajans

ARA
×