fbpx

Kovan İle Doğal..! Sonsuz Gökyüzü..! Sürdürülebilir..! Deneyimle..! Sonsuz Gökyüzü..!

Vizyonumuz

Kovan House  tekerlekli ve taşınabilir tiny house modelleri ile doğayı seven, minimalist bir yaşam tarzına sahip olmak isteyen ve finansal özgürlüğünü düşünenler için taşınabilir tekerlekli tiny house çözümleri sunar. Her bir modelimiz, modern yaşam alanının yanı sıra, özgürlüğün de simgesi olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kovan House tekerlekli ve taşınabilir tiny house modelleri ile doğayı seven, minimalist bir yaşam tarzına sahip olmak isteyen ve finansal özgürlüğünü düşünenler için taşınabilir tekerlekli tiny house çözümleri sunar.

Misyonumuz

Kovan House tekerlekli ve taşınabilir tiny house modelleri ile doğayı seven, minimalist bir yaşam tarzına sahip olmak isteyen ve finansal özgürlüğünü düşünenler için taşınabilir tekerlekli tiny house çözümleri sunar. verimliliği sağlayan özelliklere sahiptir. İçinde mutfak, banyo, yatak odası ve oturma alanı bulunmaktadır. Ayrıca, taşınabilir olması sayesinde istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.”

Yetki Belgelerimiz

Kovan House olarak, Sahip olduğumuz avrupa standartlarındaki yetki belgelerimiz ile sizlere daha kaliteli , daha konforlu , daha güvenli ürünleri geliştirip üretmekten mutluluk duyuyoruz…

Kovan House Tasarımı Ne Kadar Kişiselleştirilebilir?

” Olmak İSTEDİĞİN Yerdesin ”

Adres: Paşaköy Mah. Sezen Sok. No: 36-2, Sancaktepe/İstanbul

ARA
×